Tato část webu se bude věnovat partičce hrající turnaje v malé nebo sálové kopané!
Říkají si BIMBÁNI!!!

MRKNĚTE SEM na první návrhy dresů!!!

Horní řada zleva: Neradil David, Němeček Michal, Štěrbáček Ondřej, Bednář Martin
Dolní řada zleva: Pizur Karel, Fešar Tomáš, Kaďorek Lukáš, Suchánek Marek
Brankář: Vaculík Zdeněk

Další účastníci alespoň jednoho zájezdu: Ondič Pavol, Huvar Miroslav, Dostálík Martin, Fabián Marek a další doplním časem

Ve dnech 1. a 2.prosince 2007 jsme odehráli turnaj "O pohár primátora města Přerova" v hale v Troubkách nad Bečvou.

Po úspěšném prvním dnu a postupu ze skupiny ze druhého místa, jsme v osmifinále narazili na mužstvo Turovic. I přes neustálou herní i střeleckou převahu jsme pouze dotahovali skore a vyrovnat na konečných 3:3 se nám podařilo až minutu před koncem řádné hrací doby. Poté následoval penaltový rozstřel, ve kterém jsme neuspěli a v turnaji obsadili až dělené 9.-16.místo.

Fotky: 1.část (1-8) ; 2.část (9-16)

Podrobnosti najdete ZDE!!

Protože jsem vypadli tak brzo, někteří z nás se aspoň vydali na zapas ligy Baník - Sparta 0:0 odkud mám pár foteček, které najdete ZDE!!! ;-) A páč to tady musí trošku tepat tak to trochu oživíme. Cestou na Baník sme měli dobrou náladu a bylo to občas potřeba ventilovat.... a dál se mrkněte sami HEN :-D

Po Novém roce jsme se zúčastnili dalšího halového turnaje v Troubkách s menším počtem za to kvalitnějších soupeřů!

První hrací den se nám docela vydařil a po třech shodných vítězstvích 4-1 a závěrečné porážce 2-3 s domácím "A" týmem, jsme v tabulce skupiny A obsadili 2. místo!

Ve druhém hracím dni jsme ve čtvrtfinále narazili na favorizovaný tým FC Vitur Přerov. Celý zápas jsme dotahovali jednobrankové vedení soupeře a to pouze zásluhou Mary Suchánka, který v závěru nejen vyrovnal na 3:3, ale dvě minuty před koncem utkání vstřelil i svou čtvrtou branku v zápase, která již byla vítězná.

Po překvapivém vítězství 4:3 nás v semifinále čekal tým hrající pod názvem S.K. složený s dorostu Sigmy Olomouc. Utkání pro nás začalo opět špatně, když z prvního útoku S.K. jsme ihned inkasovali. Ještě v prvním poločase se nám zásluhou pěkné kombinace, kterou do prázdné branky zakončoval Mira Huvar, podařilo vyrovnat, ale S.K. ještě před poločasovým hvizdem opět odskočili na 1:2. Druhá půlka pro nás začala ještě hůř než ta první a během dvou minut jsme inkasovali hned dvakrát a stav 1:4 už vypadal beznadějně. Neztratili jsme však naději a dvěma brankami nejlepšího střelce turnaje Mary Suchánka jsme snížili na rozdíl jediné branky. Do konce zápasu již moc nechybělo, a proto jsem všechny síly vrhli do útoku. Z toho plynuly velké šance S.K. z protiútoků, ale žádnou z nich soupeř nedokázal využít a naopak jsme to byli my, kdo vsítil kýžený vyrovnávací gól. Opět pohledná kombinace zakončená Kaďovou střelou do prázdné branky - 4:4. To již běžela předposlední minuta a do konce utkání už se nic vážnějšího nestalo. Rozhodnou tedy museli pokutové kopy. Střelci S.K. byli neomylní, a protože hned 2 z prvních tří našich střelců neuspěli, bylo rozhodnuto velmi brzy. Penalty jsme prohráli 1:4 a do finále jsme nepostoupili.

O třetím místě rozhodovali pouze pokutové kopy, kde jsme narazili na druhého poraženého semifinalistu - tým Leguán Přerov. Do naší branky postavil McE, ale ani to nám nepomohlo. Tentokrát svoji penaltu proměnil pouze jeden ze čtveřice našich exekutorů (jmenovitě právě McE) a soupeřovi střelci se opět nemýlili, a proto jsme penaltový rozstřel prohráli 1:3 a na turnaji jsme obsadili konečné čtvrté místo, což považujeme za úspěch, avšak pořád máme co zlepšovat!

Fotky: ZDE!!!

Vše o turnaji najdete ZDE!!